Pokud se letos plánujete podívat do Londýna, určitě by vám neměl uniknout náš další dnešní tip. Zpáteční letenky z Brna na londýnské letiště Stansted pořídíte za cenu 1040 Kč. Letenky za tuto cenu jsou dostupné v termínu 24.3. – 27.3. 2023 na stránkách nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v některém z cestopisů, které najdete zde. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely v Londýně můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Brno – Londýn Stansted – Brno v termínu 24.3. – 27.3. 2023 můžete rezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair >> 

Londýn z Brna na prodloužený víkend za 1040 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!