Využijte levné letenky s odletem z Prahy nebo Vídně a vypravte se do hlavního města Portugalska – nádherného Lisabonu. Poznejte bohatou minulost odrážející dobu námořních objevů i pozůstatky éry maurů. Toto nejzápadnější hlavní město v celé Evropě je proslulé svými kopci, výhledy z nich i atmosférou. Do strmých svahů můžete vyjet typickými tramvajemi nebo lanovkou. Zpáteční letenky za cenu 2190 Kč jsou dostupné z Vídně, nebo o něco dráž z Prahy, a to v mnoha termínech včetně termínů víkendových. Naplánovat celý výlet vám pak pomůže tento přehledný průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Portugalska s cestovní kanceláří najdete případně zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky. Všichni cestující do Portugalska  musí vyplnit příjezdový formulář. Všichni cestující musí před cestou absolvovat PCR test nebo antigenní test a prokázat se negativním výsledkem (PCR-ne starší než 72 hodin, antigenní- ne starší než 24 hodin).

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň– Lisabon – Vídeň můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce. Velkou výhodou je, že celý proces nákupu zde probíhá v češtině.  Letenky jsou dostupné za akční cenu 2190 Kč v několika termínech od října 2021 až do srpna 2022.

Letenky na trase Praha – Lisabon – Praha můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce. Velkou výhodou je, že celý proces nákupu zde probíhá v češtině.  Letenky jsou dostupné za akční cenu 2790 Kč v několika termínech během září, října i listopadu 2021.

 

 

 

 

 

Lisabon z Prahy a Vídně i na víkendy od 2190 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!