Levné letenky / Severní Amerika / Dominikánská republika

Levné letenky do Dominikánské republiky

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Punta Cana

Levné letenky

Láká vás exotika v podobě Dominikánské republiky? Z Prahy se do tohoto dovolenkového ráje podíváte pouze s přestupem a za letenky obvykle zaplatíte kolem 18 000 - 20 000 Kč. Cestovat můžete například se společnostmi Air France, Delta či United. Levněji vychází lety z Německa a Rakouska, odkud rovněž můžete ulovit přímé letenky. Další alternativou je vyrazit na organizovaný zájezd, který vás při last minute koupi vyjde na cenu letenky. 

Nejvýhodněji letenky pořídíte na období září a října, kdy ale v Karibiku mohou hrozit hurikány, v sezoně vychází nejlevněji měsíce březen a duben. Letenky nezapomeňte kupovat s dostatečným časovým předstihem několika měsíců. 

Nejvýhodnější letenky nejen do Dominikánské republiky pořídíte v našem vyhledávači.

Kolik obvykle stojí letenky do Dominikánské republiky?

Letenky z Prahy do Dominikánské republiky stojí obvykle kolem 18 000 - 20 000 Kč. Levnější ceny seženete při odletu z Rakouska nebo Německa, odkud letenky seženete i za ceny kolem 15 000 Kč. Nejvýhodněji vychází letenky do Santo Dominga a Punta Cany. 

Často vás tak výhodněji vyjdou last minute zájezdy, které se objevují za ceny kolem 20 000 Kč. 

Kde koupit nejlevnější letenky do Dominikánské republiky?

Nejvýhodnější letenky můžete vyhledat a rezervovat v našem vyhledávači nejlevnějších letenek. Ten vám porovná nabídky různých leteckých společností a vy si tak můžete vybrat tu nejvýhodnější. 

Kdy jsou letenky do Dominikánské republiky nejlevnější?

Nejvýhodnější letenky do Dominikánské republiky pořídíte na období září a října, kdy zde ale mohou hrozit hurikány. Pokud chcete za exotikou cestovat během sezony, výhodné letenky očekávejte na měsíc březen. 

Které letecké společnosti létají bez přestupu do Dominikánské republiky?

Bez přestupu se z Prahy do Punta Cany podíváte pouze v rámci charterových letů s leteckou společností World2Fly.

Z Prahy se do Dominikány podíváte kombinací letů od různých leteckých společností. Často se objevují letenky se společnostmi Delta Air Lines či United, které ale zahrnují dva přestupy. S jedním přestupem nabízí letenky společnost Air France. Bez přestupu si do Dominikány zaletíte z některých letišť v Německu. 

Jak dlouho trvá let do Dominikánské republiky?

Individuální cestovatelé se Prahy se do Dominikánské republiky podívají pouze s přestupem, a tak vám cesta zabere přibližně 13 - 20 hodin. Přímé letenky jsou nabízeny pouze v rámci charterových letů (od října 2023) a let na trase Praha - Punta Cana zabere 10 hodin a 20 minut. 

Na která letiště se létá v Dominikánské republice?

V Dominikánské republice se nachází celkově 8 letišť, z nichž nejvyužívanější jsou letiště Punta Cana (kódové označení: PUJ), Santo Domingo (kódové označení: SDQ) a Puerto Plata (kódové označení: POP)

Akční letenky