Levné letenky do Malagy

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Málaga

Levné letenky

Pokud vás láká návštěva Andalusie, pravděpodobně bude vaší vstupní branou právě slunná Málaga. Ceny letenek z Prahy jsou velmi ovlivněny ročním obdobím, ve kterém se chystáte cestovat. Během zimních a podzimních měsíců letenky pořídíte za ceny mezi 1 500 - 2 500 Kč, v létě se letenky cenově mohou vyšplhat až na 6 000 Kč. 

Nejlevnější letenky pořídíte u nízkonákladové společnosti Ryanair, při odletu z Vídně pak i u společnosti  Wizz Air. Alternativně můžete letenky pořídit i u leteckých společností Smartwings či Eurowings, které nabízí vyšší limit pro zavazadla. Letenky nezapomeňte pořídit v dostatečném časovém předstihu, konkrétně 2 - 4 měsíce před plánovaným odletem. 

Nejvýhodnější letenky do Málagy seženete v našem vyhledávači nejlevnější letenek. 

Kolik obvykle stojí letenky do Malagy?

Letenky do Málagy v letních měsících obvykle pořídíte za cenu mezi 3 000 Kč - 6 000 Kč. V zimě letenky můžete sehnat za ceny kolem 1 500 - 2 500 Kč. Výhodněji se do Málagy podíváte v rámci odletu z Vídně. 

Kde koupit nejlevnější letenky do Malagy?

Nejlevnější letenky do Málagy můžete vyhledat a zakoupit skrze náš vyhledávač nejvýhodnějších letenek nebo přímo na webu nízkonákladové aerolinky Ryanair, která ale v ceně zahrnuje pouze příruční zavazadlo. Pokud potřebujete cestovat s odbaveným zavazadlem či větším palubním zavazadlem, vyplatí se porovnat ceny u společností Smartwings či Eurowings. 

Na zajímavé ceny se dostanete i s odletem z Vídně, odkud létají nízkonákladové společnosti Ryanair a Wizz Air. Akční letenky se objevují hlavně během zimních měsíců. Vyjímečně narazíte i na akce od letecké společnosti Smartwings. 

Kdy jsou letenky do Malagy nejlevnější?

Nejlevněji letenky do Málagy pořídíte na podzim a během zimních měsíců. Na jaře začínají postupně zdražovat a nejvyšších cen dosahují samozřejmě v létě. Letenky nezapomeňte kupovat s předstihem 2 - 4 měsíců před plánovaným odletem. 

Jak dlouho trvá let do Malagy?

Na letiště v Málaze se z Prahy dostanete za 3 hodiny a 25 minut letu. 

Na která letiště se létá v Málaze?

V okolí španělské Málagy se nachází jedno mezinárodní letiště, a to letiště Málaga–Costa del Sol (kódové označení: AGP), které je zároveň čtvrtým nejrušnějším letištěm ve Španělsku. Jedná se o hlavní letiště pro celou Andalusii. 

Jaká je vzdálenost letu do Málagy?

Málaga je od Prahy vzdušnou čarou vzdálena cca 2 200 kilometrů. 

Akční letenky