Levné letenky / Asie / Thajsko

Levné letenky do Thajska

Online letenky se slevou až 90%
Praha
Letiště Bangkok Suvarnabhumi

Levné letenky

Láká vás exotické Thajsko? Obvyklá cena letenek se pohybuje mezi 14 000 - 18 000 Kč. Z Prahy si do Thajska zaletíte pouze s přestupem, a to se společnostmi Qatar Airways, Turkish Airlines, KLM a Air France. Alternativně můžete pořídit zájezd od cestovní kanceláře Čedok, která nabízí přímé lety na Krabi. Z Vídně nabízí přímé letenky společnosti Austrian a EVA Air.

Nejlevnější letenky do Thajska pořídíte mimo hlavní sezonu, která je během prosince, ledna a února. Nejdráž vás letenky vyjdou během Vánoc, kdy mohou stát i dvojnásobek běžné ceny. Ideální doba pro nákup letenek je 4 - 6 měsíců před plánovaným odletem. Pokud chcete cestovat během Vánoc, letenky rezervujte i s větším předstihem.

Nejvýhodnější letenky do Thajska najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek.

Kolik obvykle stojí letenky do Thajska?

Nejlevněji vás letenky vyjdou do Bangkoku, obvyklá cena za zpáteční let se pohybuje kolem 14 000 Kč. Do dalších destinací se podíváte za ceny mezi 15 000 - 18 000 Kč.

Kde koupit nejlevnější letenky do Thajska?

Nejvýhodnější letenky do Thajska najdete v našem vyhledávači nejlevnějších letenek, který vám porovná ceny letenek všech leteckých společností.

Letenky můžete rovněž zakoupit přímo u leteckých společností, jako je Austrian a EVA Air (odlet z Vídně).  Z Prahy můžete cestovat s přestupem se společnostmi Qatar Airways, Turkish Airlines, KLM a Air France.

Kdy jsou letenky do Thajska nejlevnější?

Ideální doba pro nákup letenek je 4 - 6 měsíců před plánovaným odletem.

Které letecké společnosti létají bez přestupu do Thajska?

Z Prahy se jakožto individuální cestovatelé do Thajska podíváte pouze s přestupem. Přímým letem můžete cestovat v rámci zájezdů s cestovní kanceláří Čedok. Pokud plánujete cestovat bez přestupu, můžete letět z letiště ve Vídni. Přímé lety nabízí aerolinky Austrian a EVA Air. 

Z Mnichova můžete cestovat přímým letem se společnostmi THAI a Lufthansa. 

Jak dlouho trvá let do Thajska?

Délka letu bez mezipřistání se pohybuje kolem 11 hodin. Pokud budete do Thajska cestovat s přestupem, počítejte se 13 - 18 hodinami na cestě.

Na která letiště se létá v Thajsku?

Napříč Thajskem se nachází desítky letišť. Mezi nejvyužívanější z nich patří letiště Bangkok Suvarnabhumi (BKK) a letiště Bangkok Don Mueang (DMK), která se nachází v blízkosti hlavního města. Dalším využívaným letištěm je Phuket (HKT), které odbavuje stejnojmenný ostrov. Cestovat můžete i na letiště Krabi (KBV) a letiště Chiang Mai (CNX).

Akční letenky