Milujete akční letenky a již nějaký čas plánujete vyrazit do Londýna? Potom by se vám mohl líbit následující příspěvek. V něm vám totiž ukážeme levné lety z Brna na letiště London Stansted, které v termínu 23.1.-28.1.2023 pořídíte jen za 498 Kč. Cena je platná za zpáteční let s nízkonákladovkou Ryanair a během ledna najdete i další termíny za podobnou částku. Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v některém z cestopisů, které najdete zde. Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Brna, jídlo, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Hotely v Londýně můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Brno – Londýn Stansted – Brno, například v termínu 23.1. – 28.1. 2023, pořídíte na stránkách společnosti Ryanair >> 

Levné letenky z Brna do Londýna za 498 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!