Nedělá vám potíže si naplánovat dovolenou podle svých představ? Pokud byste rádi prožili luxusní pobyt v ráji na zemi, nesmí vám utéct akční letenky na Seychely. Ty koupíte u Pelikána, a to v mnoha termínech od listopadu do dubna 2023. Záleží tak čistě na vás, jak dlouhý odpočinek si dopřejete. Cena 13 990 Kč platí za zpáteční let s odletem z dobře dostupné Vídně. Pokud vás návštěva Seychel láká, ale cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy od CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky, ale do odletu se mohou změnit. Před cestou musíte vyplnit autorizační formulář na portále https://seychelles.govtas.com/. V něm bude mimo jiné uvedeno potvrzení o ubytování, pojištění pro případ nákazy covid-19, doklad o zpátečním letu. Dále očkovací certifikát, případně negativní test. Uznáno bude i doložení potvrzení o prodělání nemoci v posledních 12 týdnech. Podrobné informace hledejte na stránkách MZV.

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady, a to například letištní transfery na Seychelách, ubytování, dopravu do Vídně, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování na Seychelách můžete rezervovat na stránkách Booking.

Akční letenky na trase Vídeň – Mahe Island (Seychely) – Vídeň s odletem od listopadu do dubna následujícího roku rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Levné letenky na Seychely z Vídně v celou řadu termínů za 13990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!