Levné letenky do Londýna od 546 Kč z Prahy, Brna i Ostravy!

Levné letenky do Londýna od 546 Kč z Prahy, Brna i Ostravy!

Pokud už teď přemýšlíte, kam vyrazit začátkem roku, mohly by vám padnout do oka akční letenky do Londýna. Ty pořídíte s odletem z Prahy, Brna i Ostravy za ceny od 546 Kč. Letenky jsou dostupné v rezervačním systému společnosti Ryanair, a to hned v několika lednových termínech. Zpáteční letenky z Brna pořídíte například v termínu 9.1. – 12.1.2023 za cenu 546 Kč. Z Prahy se do Londýna podíváte například v termínu 12.1. – 16.1.2023 za cenu 978 Kč. Pokud je pro vás nejlépe dostupné letiště v Ostravě, výhodné letenky můžete ulovit například v termínu 12.1. – 15.1.2023.Před cestou nezapomeňte načerpat inspiraci v některém z cestopisů, které najdete zde.Pokud vás návštěva Londýna láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnoutzde.

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Spojeného království není vyžadováno žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani se nemusí vyplňovat žádná prohlášení. Do Londýna tak můžete cestovat jako v dobách před pandemií.

<

TIP PRO VÁS:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Hotely v Londýně můžete vyhledat a zarezervovat přes stránkyBooking.

Letenky na trase Brno – Londýn – Brno v termínu 9.1. – 12.1. 2023 pořídíte na stránkách společnosti Ryanair >>

Letenky na trase Ostrava – Londýn – Ostrava pořídíte například v termínu 12.1. – 15.1.2023 na tomto odkazu >>

Letenky na trase Praha – Londýn – Praha pořídíte například v termínu 12.1. – 16.1.2023 na stránkách společnosti Ryanair >>