Levné letenky do Budapešti z Prahy za 458 Kč!

Levné letenky do Budapešti z Prahy za 458 Kč!

Náš další dnešní tip vás zavede do maďarské Budapešti, kam se můžete vypravit díky akčním letenkám společnosti Ryanair. V nabídce této společnosti se totiž se objevily akční letenky z Prahy za skvělou cenu 458 Kč. Krásy tohoto města tak můžete objevovat v termínu 21.11. – 24.11.2021. V hlavním městě Maďarska se určitě nudit nebudete! Zrelaxujte se v místních termálních lázních Gellért nebo Széchenyi, pozorujte východ slunce z Rybářské Bašty, ochutnejte výborný lángos nebo si udělejte procházku podél majestátní budovy maďarského parlamentu. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale Budapešť byste přesto rádi navštívili, nabídku organizovaných zájezdů s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující, kteří do Maďarska vstupují letecky musí doložit doklad o bezinfekčnosti (očkování, prodělání onemocnění COVID-19, nebo PCR test). Výjimku mají děti do 18 let cestující společně pod dohledem rodičů nebo prarodičů. Více informací najdete na stránkách ministerstva.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtenítento podrobný návod >>.

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možnostínaleznete zde >>.

Odlet a přílet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování a stravování.

Ubytování v Budapešti můžete vybrat a rezervovat naBooking.Cenově ještě o něco výhodněji vás pak může vyjít ubytování přesAirbnb.

Letenky Praha – Budapešť – Praha v termínu 21.11. – 24.11.2021 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair.