Letní dovolenou si chcete naplánovat na vlastní pěst? Sardinie patří mezi největší evropské klenoty, dovolená na zdejších katalogových plážích vás přitom nemusí stát majlant. Stačí zkombinovat letenky s odletem z Bratislavy a velmi dobře hodnocené ubytování a dostanete se na celkovou částku 3 700 Kč.  Na místě strávíte týden v první polovině června. Budete tak mít dost času na odpočinek, ale také na aktivní poznávání krás ostrova. Před cestou proto nahlédněte do online průvodce po Sardinii a načerpejte inspiraci na zajímavá místa. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Sardinii s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU:  Pro vstup do Itálie potřebujete negativní PCR nebo antigenní test ne starší než 48 hodin, výjimku mají očkovaní.  Vyplnit musíte formulář: www.regione.sardegna.it.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné a vystačíte si s kartičkou pojištěnce. Pokud ale chcete mít jistotu, že za lékařské ošetření skutečně nebudete muset nic platit, online srovnání všech dostupných cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se snadno dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus.

 

Před nákupem letenek propočítejte celkovou kalkulaci dovolené. Myslete na ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Sardinii. Pokud ostrov plánujete projet, ideální volbou bude pronájem auta.

 

Pro ubytování jsme vybrali velmi dobře hodnocená studia Badus. Ta jsou hodně příjemná, k dispozici vám bude bazén a dětské hřiště, daleko to není ani k nejbližšímu supermarketu (zhruba 300 m). Vybírejte však podle svých požadavků. Nabízí se také registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb.

 

 

Letenky na trase Bratislava–Sardinie (Alghero)–Bratislava na termín 5. až 12. června zakoupíte na stránkách RyanairAlternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena je lehce vyšší kvůli jejich provizi, ale vy díky tomu nakoupíte v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

sardinie 2021 z bratislavy
Levné letenky na Sardinii, červnový termín Ryanair
Letní Sardinie z Bratislavy na 8 dní za 3700 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *