V létě můžete za velmi slušnou cenu navštívit Perlu Středomoří, francouzskou Korsiku. Těšit se můžete na krásné pláže, dokonale tyrkysové moře i nezapomenutelné výhledy na zdejší přírodu. Letenky z Prahy aktuálně pořídíte za 3 530 Kč s tím, že cestovat budete na palubě oblíbené aerolinky Lufthansa. Čeká vás jeden přestup ve Frankfurtu. Před cestou určitě nahlédněte do průvodce po Korsice. V červnu si na tomto nádherném ostrově budete užívat příjemné letní teploty. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Korsiku s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU:  Aktuálně při cestě do Francie musíte předložit negativní PCR test ne starší než 72 hodin a vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Do vašeho odletu se tyto podmínky ještě mohou upravit, sledujte proto aktuální informace.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do návodu na individuální cestování >>.

 

Nepopdceňujte cestovní pojištění. Nemusíte kvůli tomu ani zacházet na pobočku, vše dnes vyřídíte z pohodlí domova. Podívejte se na online srovnání všech dostupných cestovních pojištění >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  I přesto před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Francie obecně patří mezi dražší destinace, také na Korsice můžete čekat vyšší ceny. Některé potraviny jsou dokonce ještě dražší než v pevninské Francii. Východní pobřeží je ale levnější než to západní, ušetřit můžete také ubytováním u soukromníka. Vyplatit se vám může i pronájem auta.

 

Všechny volné hotely na Korsice naleznete zde. Alternativou je registrace přes tento odkaz a využití příjemné slevy na vaše první ubytování rezervované přes již zmíněnou službu Airbnb. Vzhledem k situaci zvolte ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Bastia (Korsika)–Praha zakoupíte na stránkách Lufthansa. Za nějnižší cenu aktuálně najdete několik termínů, stačí se proklikat kalendářem.

 

akční letenky Korsika
Levné letenky z Prahy na Korsiku, Lufthansa
Letní letenky z Prahy na Korsiku od 3530 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!