Nehrnete se na dovolenou v hlavní sezoně, ale dáváte přednost pozdějším termínům? Pak by vás mohla zaujmout akční kombinace letenek a ubytování na Korfu. Za zpáteční letenku z Prahy zaplatíte 1334 Kč a připojíte-li k této ceně i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3240 Kč za osobu/8 dní. Abyste během této doby objevili na Korfu co nejvíce zajímavých míst, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Dnes, tedy 1. července, se otevírají hranice všech řeckých ostrovů. Čeká vás tu tedy pobyt bez jakýchkoli omezení. Vaše jediná povinnost je vyplnit nejpozději 48 hodin před odletem online formulář o podrobnostech vašeho ubytování. Následně vám bude zaslán kód, kterým se prokážete v letadle.

Odlet je však již v září, mějte tedy na paměti, že situace se může stále změnit. Někteří z vás však nemohou řešit dovolenou na poslední chvíli, proto směřujeme tyto akční tipy zejména jim. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, veškeré informace naleznete v tomto podrobném návodu >> 

 

K ceně letenek a ubytování dále připočítejte i náklady na stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro lepší dopravu po ostrově pak doporučujeme zapůjčit vlastní automobil. 

 

Pro názornost jsme vybrali toto ubytování s velice skromným vybavením. V případě, že by vám tedy zcela nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 4. – 11. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Korfu
Letní Korfu z Prahy na 8 dní za 3240 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!