Letiště / Letiště Zakynthos / Služby na letišti Zakynthos

Letiště Zakynthos

ZTH
Praha
Letiště Zakynthos

Služby na letišti Zakynthos

Informace Informační přepážku naleznete v letištní hale ve veřejné části terminálu.
Internet / WifiInternetové připojení je cestujícím v celé budově letiště k dispozici zdarma. Připojit se můžete na síť Fraport-Free.
Zásuvky / dobíjení telefonuSvoji elektroniku můžete nabít zdarma a to za bezpečnostní kontrolou, v blízkosti Gate 3 a Gate 7.
Jídlo a pití Na letišti se nachází několik poskytovatelů gastro služeb. Stavit se tak můžete na dobrou kávu, nebo něco k snědku. Velké fastfoodové řetězce zde však nehledejte. Všechny kavárny a občerstvení se nachází v odletové hale, podrobné informace naleznete zde.
BankomatyVybírat hotovost můžete u bankomatů společností Eurobank a Euronet. Bankomaty naleznete ve veřejných částech letiště na příletech i odletech.
SměnárnyNa letišti bohužel nenajdete žádnou pobočku směnárny, hotovost v cizí měně si ale můžete vybrat v bankomatu.
ObchodyNa letišti v Zakynthosu nečekejte žádná velká obchodní centra. Naleznete zde tradiční řecký Hellenic Duty Free shop a pobočku Connect Phone.
Úschovna zavazadelNa letišti není k dispozici úschovna zavazadel. Pokud máte těžké kufry, můžete si zapůjčit vozík pro jejich přepravu.
Pošta / Poštovní schránkaNa tomto letišti byste hledali poštovní přepážku marně.
Kuřárna

Kouření je v terminálu letiště přísně zakázáno.

SalonkyBohužel, letiště svým cestujícím nenabízí zkrácení dlouhé chvíle zábavou v letištním salonku.
Rodiny s dětmiNa letišti jsou vybaveni i pro nejmenší cestující. V místnostech sociálních zařízení naleznete vybavení pro hygienu batolat.