Letiště / Letiště Gran Canaria / Doprava z letiště Gran Canaria do centra Las Palmas

Letiště Gran Canaria

LPA
Praha
Letiště Gran Canaria

Doprava z letiště Gran Canaria do centra Las Palmas

Letiště Gran Canaria je od města Las Palmas vzdálené necelých 25 km. K dopravě do centra města či k vašemu hotelu máte několik možností.

Shrnutí dopravy

Nejlevnější dopravaAutobus2,6 EUR / cca 60 Kč
Nejlepší poměr ceny / kvality (doporučujeme)Rozvoz k hoteluZarezervovat rozvoz
Nejflexibilnější dopravaPůjčení autaZarezervovat auto
Nejpohodlnější dopravaTaxiObjednat taxi

Zájezdy

Pokud si vyberete některý z výhodných zájezdů na Gran Canarii, bude vás po příletu čekat delegát se zajištěným rozvozem.


Autobus do Las Palmas

Nejlevnější možností jsou městské autobusy č. 60, které jezdí 2x za hodinu. Jízdní řady naleznete na tomto odkazu. Dále na letiště jezdí linky č. 1, 5, 11 a 91. Podrobnosti naleznete zde.

Autobus jezdí z letiště na

  • nádraží San Telmo/ 30 minut / lístek stojí 2,3 EUR
  • nádraží Santa Catalina  / 45 minut / lístek stojí 2,95 EUR

Rozvoz z letiště až k hotelu (doporučujeme)

Nejlepší variantou v poměru cena/kvalita, kterou vám z osobní zkušenosti také doporučujeme,  je rozvoz službou Holidaytaxis. Transfer můžete zarezervovat online a ceny začínají na 4 EUR. Autobus čeká na váš let i pokud máte zpoždění a doveze vás přímo k vašemu hotelu. Cena je o několik EUR dražší než hromadná doprava, ale komfort nesrovnatelně vyšší.


Pronájem auta

Nejflexibilnější dopravu vám zajistí půjčení auta. Porovnat nabídky můžete zde. Cena se liší dle sezony a velikosti vozidla, ale obecně platí, že čím dříve auto zarezervujete, tím více ušetříte.


Taxi z letiště

Nejpohodlnějším způsobem je využít služby Gettransfer. Cenu za jízdu znáte předem a můžete si nechat například zajistit i dětskou sedačku. Řidiči bývají milejší a ochotnější než u klasického taxi. Pokud cokoliv v autě zapomenete, dá se to zpětně dohledat. Ceny za letištní transfer začínají od 13 EUR.


Doprava v noci

Městská doprava nabízí spoje přibližně 23 hodin, některé spoje jezdí i déle. Pokud ani jeden ze spojů nestihnete, můžete využít pro dopravu do centra s GettransferHolidaytaxis nebo klasickým taxíkem.


Průvodce po ostrově Gran Canaria

Více informací nejen o dopravě naleznete v podrobném průvodci po ostrově Gran Canaria.

Další možnosti