Levných letenek do Ženevy z Berlína můžete využít k zajímavému eurovíkendu. Berlín se sice může zdát hůře dostupný, ale v nejrůznějších akcích se dá dostat s cenou za cestu tam i zpět na 550Kč a jsou to pouhé 4,5h jízdy. Důkladného průvodce po Ženevě, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Pokud nepojedete vlastním vozem, můžete využít autobusy RegioJetu (Student Agency), nebo Eurolines. Pouze věnujte zvýšenou pozornost době odletů/příletů.

 

Před cestou si nezpomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě, stravy, ubytování a případných vstupů. Ženeva patří k dražším destinacím, proto s tím počítejte. Zvýšenou pozornost také věnujte brzkému odletu v sobotu a pozdnímu v pondělí. Pokud by to pro vás byl problém, je možné za menší příplatek odlétat i odpoledne. Kalkulace je vedena pro 2 osoby, pokud by vás letělo více, cena za letenky ještě více klesne.

 

K ubytování bud můžete využít klasicky Booking, nebo využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. To bývá obvykle výhodnější.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky nakupujte přímo na EasyJet.com na datum 25. – 27. března. Cena na náhledu je za 2 osoby.

 

 

 

V ceně máte jen příruční zavazadlo, což ničemu nevadí – tahat se s kufrem by bylo zcela zbytečné. Jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, si můžete přečíst zde.

 

Letenky do Ženevy z Berlína na prodloužený víkend za 700Kč! (let tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!