Letenky za skvělou cenu se objevily v letovém kalendáři aerolinky WizzAir! Za cenu 860 Kč se můžete podívat do Dubrovníku, pokud navíc vlastníte členství v klubu, zaplatíte jen 520 Kč. Tato částka je za zpáteční let s odletem z Vídně a letenky pořídíte v termínu 31.5. – 9.6.2022. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Chorvatsku najdete na stránkách Booking. Podívat se můžete i na portál AirBnB, kde najdete nabídky soukromých poskytovatelů.

Letenky na trase Vídeň – Dubrovník – Vídeň v termínu 31.5. – 9.6. 2022 můžete zakoupit skrze stránky letecké společnosti WizzAir >> Alternativně pořídíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice o něco vyšší, ale nákup a následná podpora proběhne v češtině.

Letenky do Chorvatska (Dubrovník) z Vídně za 520 Kč! (bez WDC za 860 Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *