Využijte akční nabídky společnosti Eurowings a zaleťte si z Vídně na slunný řecký ostrov Lesbos již za 1 550 Kč. Jestliže k letenkám přiřadíte i dobře hodnocené ubytování, vejdete se do částky 3 340 Kč za osobu. Podrobného průvodce po Lesbu,, který vám usnadní naplánování celého výletu, naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré nabídky zájezdů na Lesbos přes cestovní kancelář naleznete zde

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>. 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před zakoupením letenek nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, nezapomeňte na transfer z/na letiště, ubytování, stravování či pojištění, jehož online srovnání naleznete zde. Doporučujeme zejména pronájem auta, snadněji se dostanete do hotelu a vaše dovolená bude celkově mnohem klidnější a pohodlnější. 

 

Všechny hotely na daný termín naleznete zde. My pro názornost zvolili toto výborně hodnocené ubytování s výhledem na zahradu či pláž Anaxos vzdálenou pouhých 40 metrů. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň–Lesbos–Vídeň v termínu 18.–25. května rezervujte na stránkách společnosti Eurowings. Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, cena letenky bude o něco vyšší, ale za to získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Na letišti ve Vídni je případně možné i poměrně pohodlně přespat.

 

Rezervační systém Eurowings
Lesbos z Vídně na 8 dní za 3340 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!