Pokud byste se rádi v nejbližších dnech vydali na Tenerife, ale nabídka cestovních kanceláří se vám zdá neuspokojivá, sestavte si cestu podle sebe. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní pořídíte za 3 990 Kč, k nim si už snadno vyberete hotel podle svého vkusu. Předností letenek je přitom nejen odlet z výborně dostupné Prahy, ale také přímý let a odbavené zavazadlo v ceně. Největší z Kanárských ostrovů pak nabídne příjemné teploty, krásné pláže i spoustu možností k výletům. Naše tipy naleznete v průvodci po Tenerife. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcetena Kanáry letět přes cestovní kancelář, všechny zájezdy naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, nahlédněte do tohoto podrobného návodu s celou řadou rad >>

 

Cestovní pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, vždy ho ale raději doporučujeme sjednat. Proč? Pokud budete cestovat bez něj jen s modrou kartičkou pojištěnce, v případě lékařského ošetření se vás může týkat finanční spoluúčast. Přehledné online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z Prahy, přesto si před nákupem čehokoliv jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – myslete zejména na dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování i stravu. Náklady na ubytování a případné půjčení auta můžete snížit, pokud budete cestovat ve 4 lidech. 

 

Ubytování hledejte na Bookingu. Alternativně se můžete zaregistrovat přes tento odkaz pro získání slevy na první ubytování rezervované přes Airbnb. Tato varianta mnohdy vychází levněji než již zmíněný Booking.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaTenerifePraha na termín 13. až 20. března rezervujte přes tento odkaz >>.

 

Tenerife akční letenky Smartwings březen 2020
Letenky na Tenerife včetně zavazadla
Last minute Tenerife z Prahy za 3990 Kč! (letenky tam i zpět včetně zavazadla)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!