Výhodné letenky z Dráždan na Mallorku, o kterých jsem již včera psal, ještě více zlevnily a nyní jsou dostupná za skvělých 72€. V ceně je let tam i zpět, všechny poplatky i odbavené zavazadlo. Mallorka je na individuální turistiku velmi jednoduchá a tak bych ji doporučil i začínajícím cestovatelům. Inspirací vám mohou být cestopisy našich čtenářů. Našeho detailního průvodce po Mallorce, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Mallorku naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (cesta od/k letišti, doprava na místě, hotel, případné a půjčení automobilu).

 

Všechny hotely na toto datum nalezenete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování na východním pobřeží a to především díky nízké ceně. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu. Vyberte si ale dle svých preferencí, výrazně ušetřit můžete pokud pojedete ve 4 lidech, nebo můžete využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Dráždany – Mallorka – Dráždany můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo.

 

Letenky na Mallorku
Letenky na Mallorku
Last minute Mallorka z Dráždan na 8 dní se snídaní za 3730Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!