Využijte státních svátků a vydejte se na ostrov Tenerife! Objevujte nádhernou přírodu, pláže a unikátní vulkanickou krajinu ostrova. V nabídce letecké společnosti Wizz Air se objevily akční letenky (tam i zpět) za cenu 2 950 Kč. Na tuto cenu dosáhnou pouze členové programu Wizz Discount Club. Nečlenové si sice budou muset připlatit, ale i tak se jedná o super cenu. Na Tenerife se můžete vydat z Vídně v termínu 4.7. – 8.7. 2021.  Při plánování vám jistě pomůže náš online průvodce ostrovem, ve kterém najdete spoustu zajímavých informací. Pokud přeci jen dáváte přednost cestovaní s CK, nabídku zájezdů na Tenerife najdete zde

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP PRO VÁS: Pokud nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po Tenerife  doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Vídeň – Tenerife– Vídeň  například v termínu 4.7. – 8.7. 2021 můžete zarezervovat zde >> 

Last minute letenky na Tenerife z Vídně od 2950 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!