Právě došlo ke zlevnění letenek z Prahy na Krétu a nyní jsou k dostání za úžasných 1990Kč. Cena je za letenky tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky i odbavené zavazadlo. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem, letenek je vždy jen několik. K ubytování jsem vybral skvěle hodnocený hotel u pláže, kde třetí osoba je zdarma (ideální pro rodinu s dítětem). Pokud se spokojíte s horším ubytováním, dá se s cenou dostat ještě níže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy ma Krétu přes cestovní kanceláře, naleznete zde. Našeho průvodce “Jak na Krétu levně”, můžete získat zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/ na letiště na Krétě. Auto si můžete pronajmout přes Rentalcars.

 

Ubytování můžete řešit přes Booking, všechny hotely na Krétě v tento termín, naleznete zde. Případně využijte naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolte Airbnb.

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, nicméně si jako vždy vyberte dle svých preferencí. Bez členství Genius zaplatíte za 2 osoby necelých 6 tisíc, se členstvím 5400Kč.

 

 

Letenky zakupte na letenky.etravel.cz. Cena na náhledu je za 2 letenky.

 

Zlevněné letenky na Krétu
Zlevněné letenky na Krétu

 

 

Last minute Kréta z Prahy na 8 dní za 4950Kč (třetí osoba jen za 1990Kč)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!