Charterových letenek od Čedoku z Prahy na Fuerteventuru za 4990Kč můžete využít k levné dovolené na Kanárských ostrovech. Letecká společnost Ryanair sice nabízí při odletu z Berlína letenky levněji (dají se sehnat kolem 2 tisíc), ale někdo upřednostnuje pohodlný odlet z Prahy a odbavené zavazadlo v ceně. V kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním se dostaneme na částku 8120Kč za 8-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letištěna Fuerteventuře, případné půjčení automobilu atd.

 

Všechna ubytování na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména pro dobré hodnocení a nízkou cenu. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Fuerteventura – Praha za 4990Kč zarezervujte přímo na stránkách Čedoku. Další letenky přidávejte přes “Přidat pokoj” :).

 

 

 

 

Last minute Kanárské ostrovy z Prahy na 8 dní za 8120Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!