Charterových letenek od Čedoku z Prahy na Fuerteventuru za 4990Kč můžete využít k levné dovolené na Kanárských ostrovech. Letecká společnost Ryanair sice nabízí při odletu z Berlína letenky levněji (dají se sehnat kolem 2 tisíc), ale někdo upřednostnuje pohodlný odlet z Prahy a odbavené zavazadlo v ceně. V kombinaci s levným, ale dobře hodnoceným ubytováním se dostaneme na částku 8120Kč za 8-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letištěna Fuerteventuře, případné půjčení automobilu atd.

 

Všechna ubytování na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména pro dobré hodnocení a nízkou cenu. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Fuerteventura – Praha za 4990Kč zarezervujte přímo na stránkách Čedoku. Další letenky přidávejte přes „Přidat pokoj“ :).

 

 

 

 

Last minute Kanárské ostrovy z Prahy na 8 dní za 8120Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!