Španělská atmosféra je něco, co stojí za to pocítit na vlastní kůži. Historická centra, slavné památky, dechberoucí krajiny a mnohem více. To vše jsou klenoty Andalusie, slunečného místa na jihu Španělska. Ať už vás láká historie nebo dobrodružství, starověké chrámy a zábavní parky čekají jen na vás. Temperamentní tance, výborná gastronomie a lahodné víno vás bude provázet tímto výletem a vy si tak vytvoříte vzpomínky, které si ještě dlouho uchováte. Tyto letenky jsou last minute nabídkou, letět můžete už pozítří. V ceně máte navíc odbavené zavazadlo, což se vždycky hodí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Andalusie s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do zemí Schengenského prostoru jsou vybavovány z Terminálu 2. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenka se dá koupit u řidiče.

 

Před odletem určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkaze. Také k celkově ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Almerii.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky na trase Praha-Almerie-Praha v termínu 15. 9. – 19. 9. (neděle až čtvrtek) zakoupíte na stránkách společnosti eTravel. Dole v nabídce jen stačí rozkliknout Španělsko a poté Almerii.

 

Levné letenky do Andalusie
Levné letenky do Andalusie
Last minute Andalusie z Prahy za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!