Španělská atmosféra je něco, co stojí za to pocítit na vlastní kůži. Historická centra, slavné památky, dechberoucí krajiny a mnohem více. To vše jsou klenoty Andalusie, slunečného místa na jihu Španělska. Ať už vás láká historie nebo dobrodružství, starověké chrámy a zábavní parky čekají jen na vás. Temperamentní tance, výborná gastronomie a lahodné víno vás bude provázet tímto výletem a vy si tak vytvoříte vzpomínky, které si ještě dlouho uchováte. Tyto letenky jsou last minute nabídkou, letět můžete už pozítří. V ceně máte navíc odbavené zavazadlo, což se vždycky hodí. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Andalusie s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do zemí Schengenského prostoru jsou vybavovány z Terminálu 2. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenka se dá koupit u řidiče.

 

Před odletem určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkaze. Také k celkově ceně nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Almerii.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

 

Letenky na trase Praha-Almerie-Praha v termínu 15. 9. – 19. 9. (neděle až čtvrtek) zakoupíte na stránkách společnosti eTravel. Dole v nabídce jen stačí rozkliknout Španělsko a poté Almerii.

 

Levné letenky do Andalusie
Levné letenky do Andalusie
Last minute Andalusie z Prahy za 1990 Kč! (letenky tam i zpět, včetně odbaveného zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!