Las Vegas z Berlína v mnoha termínech za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Las Vegas z Berlína v mnoha termínech za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Vydejte se do moderního města nekončící zábavy! Zpáteční letenky z Berlína do Las Vegas můžete aktuálně pořídit za cenu 9 990 Kč. Letenky jsou dostupné v mnoha termínech od ledna až do léta 2023. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho průvodce, ve kterém najdete tipy pro váš pobyt a užitečné informace. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkáchMinisterstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Aktuálně pro cesty USA platí, že všichni cestující musí mít potvrzení o platném očkování.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Před odletem nezapomeňte na uzavření cestovního pojištění. Přehledné online srovnání naleznete na tomto odkazu >>.

Nezapomeňte si propočítat veškeré náklady na cestu, a to včetně letištních transferů, dopravy do Berlína, ubytování a stravy. Myslete na to, že pro vstup do USA je potřeba vyřídit povolení ESTA, což můžete učinitonline zde.

Ubytování můžete vyhledat a zakoupit skrze portálBooking.

Zpáteční letenky z Berlína do Las Vegas v mnoha termínech od ledna do sprna 2023 můžete pořídit na stránkách ověřeného českého prodejce >>