Letenky na Kanárské ostrovy za 540 Kč? Ano, čtete správně! Díky letecké společnosti Ryanair se za tuto úžasnou cenu můžete z Vídně vydat na jeden z Kanárských ostrovů – Lanzarote.  Zaleťte si  v termínu od 6.11. do 13.11.2021 prozkoumat tento ostrov, který je plný sopek, přírodních krás a dlouhých pláží.  Na Lanzarote se po celý rok můžete těšit z příjemných teplot, které přímo vybízejí k poznávání krás tohoto ostrova. Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Lanzarote . Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Lanzarote můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Lanzarote – Vídeň v termínu 6.11. – 13.11.2021 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Lanzarote z Vídně za 540 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!