Chtěli byste se podívat na Lanzarote? Pak pro Vás máme skvělý tip. Využijte akčních letenek letecké společnosti Ryanair na trase Vídeň-Lanzarote. Lanzarote je ostrov plný přírodních krás. Na své si zde přijdou milovníci plážové dovolené i milovníci aktivnější dovolené. Na Lanzarote se po celý rok můžete těšit z příjemných teplot, které přímo vybízejí k poznávání krás tohoto ostrova. Zpáteční letenky v termínu 20.11. – 27.11.2021 pořídíte za 1 690 Kč. Cena je včetně letištních tax a poplatků. Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Lanzarote . Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště ve Vídni, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Kanárských ostrovech můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň–Lanzarote-Vídeň v termínu 20.11. – 27.11.2021 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Lanzarote z Vídně za 1690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!