Lanzarote z Bratislavy za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Lanzarote z Bratislavy za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Zahajte nový rok pobytem u moře! V termínu 15.1. – 22.1.2022 můžete vyrazit na ostrov Lanzarote a pokud využijete našeho tipu, nebude vás to stát ani moc peněz. Ryanair uvolnil zpáteční lety z Bratislavy za příjemných 1120 Kč a to už je parádní základ pro vaši vysněnou dovolenou. Lanzarote patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším ostrovům na Kanárech a svým návštěvníkům má mnoho co nabídnout. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Lanzarote. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyžaduje od všech osob průkaz o bezinfekčnosti. Na cestách budete potřebovat certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělané nemoci. Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, sepsali jsme pro vás článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště v Bratislavě, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Lanzarote můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. Vzhledem k současné situaci doporučujeme upřednostnit takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno pobytu.

Letenky na trase Bratislava – Lanzarote – Bratislava v termínu 15.1. – 22.1.2022 můžete rezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně zakoupíte všechny letenky u ověřeného českého prodejce. Cena bude sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.