Levných letenek na Kypr (Paphos) za cca 1480Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Letenky jsem spojil s ubytováním přímo v Paphosu, nicméně můžete využít pouze je a místo pobytu na jednom místě, si Kypr procestovat. Touto dobou už na Kypru panuje krásné počasí a není problém ani koupání v moři. Průvodce po Kypru naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupného Krakova. Ten se může zdát hůře dostupný, ale v dnešní akci můžete nakoupit jízdenky do Krakova tam i zpět za 25Kč.

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady. Tedy zejména cestu do/z Krakova, dopravu na místě a případné vstupy (ani jedno ale není příliš vysoké). Auto bych doporučil jenom zkušenějším řidičům, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. Využívali jsme hromadnou dopravu, není drahá.  Zvládnout se to dá, ale raději na to předem upozornuji. S případným nákupem si pospěšte, za nejnižší cenu zbývá posledních pár letenek.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Krakow – Paphos – Krakow za 235 zlotých (cca 1480Kč) zakupte přímo na stránce Ryanair.com, na datum 30. květen – 6. červen.

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto období naleznete zde >>

 

 Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Já pro názornost dnes vybral hotel Trianon za 4850Kč/2 osoby/8 dní a to zejména kvůli ceně. Vybrat si můžete samozřejmě ubytování kvalitnější, tohle je spíš pro lidi upřednostnující nízkou cenu.

 

 

 

 

 

Kypr na 8 dní za 3900Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!