Levných letenek na Kypr (Paphos) za cca 1480Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Letenky jsem spojil s ubytováním přímo v Paphosu, nicméně můžete využít pouze je a místo pobytu na jednom místě, si Kypr procestovat. Touto dobou už na Kypru panuje krásné počasí a není problém ani koupání v moři. Průvodce po Kypru naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupného Krakova. Ten se může zdát hůře dostupný, ale v dnešní akci můžete nakoupit jízdenky do Krakova tam i zpět za 25Kč.

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady. Tedy zejména cestu do/z Krakova, dopravu na místě a případné vstupy (ani jedno ale není příliš vysoké). Auto bych doporučil jenom zkušenějším řidičům, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. Využívali jsme hromadnou dopravu, není drahá.  Zvládnout se to dá, ale raději na to předem upozornuji. S případným nákupem si pospěšte, za nejnižší cenu zbývá posledních pár letenek.

 

 

Letenky Krakow – Paphos – Krakow za 235 zlotých (cca 1480Kč) zakupte přímo na stránce Ryanair.com, na datum 30. květen – 6. červen.

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto období naleznete zde >>

 

 Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Já pro názornost dnes vybral hotel Trianon za 4850Kč/2 osoby/8 dní a to zejména kvůli ceně. Vybrat si můžete samozřejmě ubytování kvalitnější, tohle je spíš pro lidi upřednostnující nízkou cenu.

 

 

 

 

 

Kypr na 8 dní za 3900Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!