Levných letenek na Kypr (Paphos) za 1220Kč využijeme k dnešnímu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Letenky jsem spojil s velmi dobře hodnoceným ubytováním s bazénem  přímo v Paphosu, nicméně můžete využít pouze je a místo pobytu na jednom místě, si Kypr procestovat. Touto dobou už na Kypru panuje krásné počasí a není problém ani koupání v moři. Průvodce po Kypru naleznete zde. Zájezdy na Kypr přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupného Krakova.

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady. Tedy zejména cestu do/z Krakova, dopravu na místě a případné vstupy (ani jedno ale není příliš vysoké). Auto bych doporučil jenom zkušenějším řidičům, jezdí se vlevo a poměrně chaoticky. Využívali jsme hromadnou dopravu, není drahá.  Zvládnout se to dá, ale raději na to předem upozornuji.

 

 

Letenky Krakow – Paphos – Krakow za 192 zlotých (cca 1220Kč) zakupte přímo na stránce Ryanair.com, na datum 9. – 17 květen.

 

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně jen příruční zavazadlo, které vám bude stačit bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto období naleznete zde >>

 

 Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Já pro názornost ubytování vybral Georgia Apartments. Jsou velmi dobře hodnoceny za rozumnou cenu a k dispozici máte dobrou kuchynku i gril, což vám pomůže snížit náklady za stravu.

 

 

 

 

 

Kypr na 11 dní za 5430Kč! (letenky + velmi dobře hodnocené ubytování)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!