Sardinie je podle mohých nejhezčím ostrovem Evropy. Vy tento skvost nyní můžete navštívit přímým letem z Prahy za 1 350 Kč (bez členství MegaVolotea, s ním je cena ještě nižší). Zpáteční letenky pořídíte u společnosti Volotea, na místě pak strávíte týden od 20. do 27. května. Jen za mírně vyšší cenu jsou dostupné i další termíny. Výhodou nabídky je její flexibilita. Pokud se vám totiž změní plány, termín letu můžete do konce března změnit bez poplatku, v případě pozitivního testu před cestou pak získáte full refund. Před cestou určitě nahlédněte do průvodce po Sardinii. Jedná se o tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Sardinii s CK případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU:  Většina Itálie je sice červená, Sardinie ale patří do bezpečné bílé zóny bez tvrdých opatření. Aktuálně pro vstup  potřebujete negativní PCR či antigenní test + potvrzení o registraci.  Do května se podmínky vstupu mohou ještě pozměnit, sledujte tedy aktuální informace dostupné na webu ministerstva.

 

<

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do návodu na individuální cestování >>.

 

Doporučujeme vám nepodcenit vyřízení cestovního pojištění. Nemusíte kvůli tomu zacházet na pobočku, vše vyřídíte z pohodlí domova. Podívejte se na online srovnání dostupných cestovních pojištění >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  I přesto před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte ubytování, stravování, případné náklady na testy i transfery po Sardinii. Pokud ostrov plánujete pořádně procestovat, vyplatí se pronájem auta.

 

Všechny volné hotely na Sardinii na daný termín naleznete zde. Alternativou je registrace přes tento odkaz a využití příjemné slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k situaci zvolte ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky na trase Praha–Sardinie (Cagliari)–Praha na termín 20. až 27. května zakoupíte na stránkách Volotea. Druhou možností je nákup letenek u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

levné letenky do Cagliari, společnost Volotea
Letenky z Prahy na Sardinii, květen 2021, Volotea
Květnová Sardinie z Prahy za 1350 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!