Rádi poznáváte krajiny mimo dobu hlavní sezóny kdy jsou hlavním benefitem nejenom výrazně nižší ceny, ale také minimum turistů? Jarní Sardinie tak může být skvělým tipem právě pro vás. V květnu tu na vás bude čekat příjemně teplé a slunečné počasí vhodné především na poznávání krás tohoto středomořského ostrova. A že má hodně co nabídnout! Nabídka je ještě lákavější v tom, že si můžete zvolit délku pobytu. Kromě prodloužených víkendů čtvrtek- neděle můžete koupit za stejně sympatickou cenu 680 korun také letenky na týdenní termíny. Nápady a inspiraci co zde vidět můžete najít v našem průvodci po Sardínii. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy na Maltu s CK hledejte zde

 

 

TIP: Pokud ještě nemáte zkušenosti s individuální turistikou nebo jen hledáte praktické rady a tipy, doporučujeme si pročíst náš podrobný návod>>

 

Před nákupem letenek si jako vždy spočítejte očekávané výdaje. Nezapomeňte započítat transfery z/na letiště, ubytování na místě, stravování, pojištění, dopravu po ostrově, případné vstupy na památky či výlety. 

 

Odlet a přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Obě vás zavezou až na letiště. Pokud dáváte přednost cestě vlakem, podívejte se na stránky Českých drah. Na letiště se pak dostanete linkovým autobusem. Vezměte také v potaz pozdní přílet zpět do Vídně a důkladně si zjistěte jaké jsou možnosti dopravy z rakouské metropole zpět do tuzemska v nočních hodinách.

 

 V případě, že budete potřebovat automobil, můžete využít služby například této půjčovny. Sardínie je italským ostrovem, tudíž součástí EU což má výhodu nejenom v tom, že vám bude stačit na cestu občanský průkaz, ale také vám vystačí tuzemská kartička pojišťovny. Přesto však doporučujeme prostudovat nabídku cestovního pojištění, vyjde vás doslova na pár korun a zvlášť pokud plánujete horskou turistiku či více dobrodružné činnosti, může se hodit.

 

Ubytování řešte tak jako vždy přes Booking. Využít můžete i naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky AirbnB. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Cagliari (Sardínie) – Vídeň na příkladový termín 14.-17. května 2020 můžete koupit na stránkách Ryanair nebo lze využít českého prodejce, cena je o něco málo vyšší, ale svojí koupí přispějete na provoz tohoto webu a budete mít vše v češtině.

 

Za stejnou cenu pořídíte letenky i na další termíny, jak již bylo uvedeno na začátku. Příkladem je třeba ještě delší termín zahrnující víkend čtvrtek 14. až úterý 19. května nebo úterý 12. až neděle 17. května. Můžete také letět na týden (od úterý do úterý) například 12.-19. května.

 

Levné letenky na Sardinii – květen
Květnová Sardínie na prodloužený víkend z Vídně za 680 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!