I k moři se můžete vydat za malé peníze! Jestliže by vám navíc stačilo poznat krásy řecké Kefalonie během pouhých čtyř dnů, nenechte si ujít akční letenky společnosti Laudamotion, které aktuálně zakoupíte v květnovém termínu za 652 Kč! Jestliže k těmto letenkám připojíte i velmi levné ubytování, vejdete se na částku 1420 Kč za osobu/4 dny! Podrobného průvodce po Kefalonii zcela zdarma si můžete přečíst zde. Veškeré zájezdy na Kefalonii s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, náš podrobný návod vám vše lehce objasní! 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek a ubytování určitě připočítejte i zbylé náklady, jako například letištní transfery, stravování, popřípadě cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Pro názornost jsme vybrali toto velice dobře hodnocené ubytování, navíc za velice nízkou cenu. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Vídeň – Kefalonia – Vídeň v termínu 9. – 12. května můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Alternativně je lze zakoupit i u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Kefalonii
Květnová Kefalonia na 4 dny v prodlouženém víkendu za 1420 Kč! (letenky z Vídně + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!