Hřejivý písek, vysoké palmy, průzračné moře a skvělý kubánský rum. To vše si můžete na Kubě užít plnými doušky, využijete-li akčních letenek společnosti Turkish Airlines z Vídně za pouhých 12 690 Kč. Termíny jsou k dispozici v říjnu a listopadu tohoto roku a v lednu a únoru roku 2021. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kubu s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je vstup na území ostrova stále zakázán. Proto je důležité sledovat vývoj situace. Nejaktuálnější informace naleznete na stránkách Ministerstva zahraničních věcí. Tento akční tip je tedy určen zejména pro ty, kteří si nemohou dovolit nákup letenek na poslední chvíli a přemýšlejí například o dovolené právě v lednu a únoru. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Nevadí! Veškeré potřebné informace naleznete v našem podrobném návodu >> 

 

K pobytu na Kubě musíte mít vyřízenou tzv. turistikou kartu. Tu si lehce zařídíte na kubánském velvyslanectví v Praze. 

 

Určitě nezapomeňte k ceně letenek připočítat i zbylé náklady na dovolenou. Neměli byste zapomenout zejména na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování si vyřiďte klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. S ohledem na aktuální situaci doporučujeme vybírat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

 

Letenky Vídeň – Havana – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky na Kubu
Kuba z Vídně za 12 690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!