Na můj oblíbený řecký ostrov Krétu nás zavede náš dnešní tip na levnocestování. Díky levným letenkám a ubytování zaplatíte za 11 dní pouze 4370Kč. I když je součástí toho tipu hotel, využít můžete pouze letenky, půjčit si auto a ostrov si projet. Pak stačí brát ubytování po cestě. Díky červnovému termínu bude na ostrově větší klid a nižší ceny, než v hlavní sezoně. Pro sportovněji založené jedince může být alternativou půjčení motorky, nebo kola (v tom případě si ale dobře naplánujte trasu kvůli horám).

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, nebo vlastním automobilem. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Heraklion – Leipzig pro termín 17. – 27. června za 59€.

 

 

Letenky na Krétu

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Ubytování si můžete brát při cestě, všechny hotely na toto datum naleznete srovnané zde >>

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na jednom místě a z toho podnikat výlety, asi nejlépe v poměru cena/kvalita vychází toto ubytování. Dají se najít i levnější, ale toto je velmi dobře hodnoceno a nabízí bazén.

 

18014410

 

 

Osobně bych doporučoval zapůjčit si auto, srovnání všech půjčoven nalezenete zde. Autobusem se k hotelu z letiště dostanete zhruba za 100Kč (a cca 500 metrů budete muset dojít, nebo si vzít taxi).

 

Pokud byste raději blíže pláži a nočnímu životu, doporučoval bych toto ubytování za trochu vyšší cenu.

 

 

49437944

 

 

 

 

Kréta na 11 dní za 4370Kč! (letenky + dobře hodnocený hotel s bazénem)
Štítky:    

2 komentáře u „Kréta na 11 dní za 4370Kč! (letenky + dobře hodnocený hotel s bazénem)

 • 22.4.2016 (11:27)
  Trvalý odkaz

  Je prosim Vás na tu Krétu i jiný termín v červnu s vracením se 20.6. Nebo odletem po 21.6. ? Dekuji

  Reagovat
  • 22.4.2016 (13:02)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   letenky v tento termín jsou bohužel již dražší. Nejvýhodněji to vychází 10. – 19. června za 100€, tedy cca 2700Kč. To už je poměrně dost, na to že je odlet z Lipska.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!