Státní svátky věrozvěstů a Husa nabídnou letos prodloužený víkend, což z prvního týdne v červenci udělalo nejžádanější termín pro dovolené. Se zvýšenou poptávkou ale rostou i ceny a tak najít cenově dostupnou dovolenou je velmi obtížné. Ale nějak to vymyslíme :). Pokud nakombinujeme levné letenky a dobře hodnocené ubytování jen dvě minuty od pláže, dostaneme se na částku 3760Kč. Pokud bychom zvolili hotel s All Inclusive, dá se vejít do 5160Kč. A to v nejžádanějším termínu 5. – 10. července. Alternativou je také letět jen na víkend, v tom případě se dá vejít do 2500Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak ty naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe vlastním automobilem. Alternativně pak se společností Flixbus. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

Chápu, že by více lidem vyhovoval více odlet z ČR, ale letenky odsud jsou řádově dražší  a více se pak vyplatí pobyty přes cestovní kanceláře. Cenově jsou ale dražší a tak je to na rozhodnutí každého – zda upřednostňuje pohodlí, či nízkou cenu.

 

Před cestou si nezapomeňte jako vždy spočítat veškeré náklady, tedy včetně cesty z/do Lipska, případné půjčení auta atd.

 

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Heraklion – Leipzig pro termín 5. 10. července za 79€. Cena letenek je platná v okamžik sepsání, s obsazeností letadla bude stoupat. Pokud byste chtěli letět jen na víkend, tak cena je v tuto chvíli 59,9€.

 

 

Letenky na Krétu
Letenky na Krétu

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně na 6 dní je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Výpis všech hotelů na ostrově v toto datum naleznete zde >>

Všechny hotely pouze na víkend, pak naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Heliotrope Apartments a to zejména pro dobré hodnocení, nízkou cenu a vzdálenost od pláže (2 minuty). Nicméně si vyberte ubytování dle svých představ a finančních možností. Pár seniorů má jiné preference, než např. rodina s dětmi.

 

Ubytování na Krétě
Ubytování na Krétě

 

 

Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází toto ubytování. Nicméně hodnocení má poměrně slabé a tak můžete zvážit i některý z jiných hotelů s All Inclusive.

 

Kréta na 6 dní přes státní svátky za 3760Kč (nebo za 5160Kč s ALL INCLUSIVE)
Štítky:                

1 komentář u „Kréta na 6 dní přes státní svátky za 3760Kč (nebo za 5160Kč s ALL INCLUSIVE)

  • 1.7.2017 (10:51)
    Trvalý odkaz

    V Heliotrope apartments jsme s přítelem už jednou letos byli a můžeme vřele doporučit 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!