Státní svátky věrozvěstů a Husa nabídnou letos prodloužený víkend, což z prvního týdne v červenci udělalo nejžádanější termín pro dovolené. Se zvýšenou poptávkou ale rostou i ceny a tak najít cenově dostupnou dovolenou je velmi obtížné. Ale nějak to vymyslíme :). Pokud nakombinujeme levné letenky a dobře hodnocené ubytování jen dvě minuty od pláže, dostaneme se na částku 3760Kč. Pokud bychom zvolili hotel s All Inclusive, dá se vejít do 5160Kč. A to v nejžádanějším termínu 5. – 10. července. Alternativou je také letět jen na víkend, v tom případě se dá vejít do 2500Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak ty naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe vlastním automobilem. Alternativně pak se společností Flixbus. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

Chápu, že by více lidem vyhovoval více odlet z ČR, ale letenky odsud jsou řádově dražší  a více se pak vyplatí pobyty přes cestovní kanceláře. Cenově jsou ale dražší a tak je to na rozhodnutí každého – zda upřednostňuje pohodlí, či nízkou cenu.

 

Před cestou si nezapomeňte jako vždy spočítat veškeré náklady, tedy včetně cesty z/do Lipska, případné půjčení auta atd.

 

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Heraklion – Leipzig pro termín 5. 10. července za 79€. Cena letenek je platná v okamžik sepsání, s obsazeností letadla bude stoupat. Pokud byste chtěli letět jen na víkend, tak cena je v tuto chvíli 59,9€.

 

 

Letenky na Krétu
Letenky na Krétu

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně na 6 dní je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Výpis všech hotelů na ostrově v toto datum naleznete zde >>

Všechny hotely pouze na víkend, pak naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Heliotrope Apartments a to zejména pro dobré hodnocení, nízkou cenu a vzdálenost od pláže (2 minuty). Nicméně si vyberte ubytování dle svých představ a finančních možností. Pár seniorů má jiné preference, než např. rodina s dětmi.

 

Ubytování na Krétě
Ubytování na Krétě

 

 

Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází toto ubytování. Nicméně hodnocení má poměrně slabé a tak můžete zvážit i některý z jiných hotelů s All Inclusive.

 

Kréta na 6 dní přes státní svátky za 3760Kč (nebo za 5160Kč s ALL INCLUSIVE)
Štítky:                

1 komentář u „Kréta na 6 dní přes státní svátky za 3760Kč (nebo za 5160Kč s ALL INCLUSIVE)

  • 1.7.2017 (10:51)
    Trvalý odkaz

    V Heliotrope apartments jsme s přítelem už jednou letos byli a můžeme vřele doporučit 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!