Kos z Vídně na týden nízkorozpočtově za 2880 Kč! (letenky + ubytování)

Kos z Vídně na týden nízkorozpočtově za 2880 Kč! (letenky + ubytování)

Počítáte každou korunu, ale dovolenou u moře si nechcete odepřít? Potom je nejlepší možností naplánovat si pobyt na vlastní pěst! V dnešním tipu vám ukážeme, jak si užít báječný týden na Kosu, kdy za letenky a ubytování zaplatíte jen 2 880 Kč. Volná místa v letadle jsou za tuto cenu v termínu 29.9. – 6.10. 2022 a najdete je v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam pohodlně dojedete autem, nebo autobusem. Ubytování jsme pro vás vybrali v Jack’s Apartments, které se nachází jen 500m od oblíbené pláže Kefalos. Co dalšího vidět a zažít na tomto řeckém ostrově si můžete přečíst v našem online průvodci. Pokud preferujete zájezdy s cestovní kanceláří, nabídku si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP PRO VÁS:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo, dopravu na letiště, či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Na Kosu se vám jistě bude hodit i vlastní auto. Všechny nabídky pohromadě si můžete prohlédnout zde.

Pokud se vám nelíbí naše inspirace na ubytování, další možnosti můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky Vídeň – Kos – Vídeň můžete zakoupit v termínu 29.9. – 6.10. 2022 skrze stránky leteckého dopravce Ryanair >>

Ubytování v dobře hodnocených Jack’s Apartments si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>