Na krásnou podzimní dovolenou lákají levné akční letenky společnosti Eurowings. K ubytování jsem vybral dobře hodnocené ubytování s vlastním bazénem  a kuchyňkou, vzdálené jen 200 metrů od pláže Fanove. Vřele doporučuji na místě pronájem auta a Korsiku si projet. I když je odlet až za 2 měsíce, letenky nebudou mít dlouhého trvání a tak si s případným nákupem letenek pospěšte. Pokud preferujete zájezdy na Korsiku přes cestovní kanceláře, všechny zájezdy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Letenky Víden – Korsika (Bastia) – Víden za 59,9 (cca 1620Kč) nakupte na termín 15. – 22. října přímo na stránkách Eurowings.

 

 

 

1

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Se ženou máme na 7 měsíční cestu kolem světa také pouze batohy :). Vezmete si jen to, co skutečně potřebujete a dá vám to větší volnost v rozhodování. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Korsika spadá pod Francii, vystačíte si tedy s občanským průkazem.

 

Všechny hotely na toto období, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Résidence Les Pavillons du Golfe, která je ale zároveň velmi dobře hodnocena a nevypadá vůbec špatně.

 

1

 

 

 

Ke snažší dopravě k hotelu a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars. Pokud chcete cestovat autobusy, skvěle vám poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz.

 

 

Korsika na 8 dní v říjnu za 4050Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!