Korsika na 8 dní v říjnu za 4050Kč! (letenky + ubytování)

Korsika na 8 dní v říjnu za 4050Kč! (letenky + ubytování)

Na krásnou podzimní dovolenou lákají levné akční letenky společnosti Eurowings. K ubytování jsem vybral dobře hodnocené ubytování s vlastním bazénem  a kuchyňkou, vzdálené jen 200 metrů od pláže Fanove. Vřele doporučuji na místě pronájem auta a Korsiku si projet. I když je odlet až za 2 měsíce, letenky nebudou mít dlouhého trvání a tak si s případným nákupem letenek pospěšte. Pokud preferujete zájezdy na Korsiku přes cestovní kanceláře, všechny zájezdy naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

Letenky Víden – Korsika (Bastia) – Víden za 59,9 (cca 1620Kč) nakupte na termín 15. – 22. října přímo na stránkách Eurowings.

1

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Se ženou máme na 7 měsíční cestu kolem světa také pouze batohy :). Vezmete si jen to, co skutečně potřebujete a dá vám to větší volnost v rozhodování. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

Korsika spadá pod Francii, vystačíte si tedy s občanským průkazem.

Všechny hotely na toto období, naleznete zde >>

Nejlevněji vychází Résidence Les Pavillons du Golfe, která je ale zároveň velmi dobře hodnocena a nevypadá vůbec špatně.

1

Ke snažší dopravě k hotelu a poznání ostrova, je nejlepší zapůjčení auta přes Rentalcars. Pokud chcete cestovat autobusy, skvěle vám poslouží aplikace mapy.levnocestovani.cz.