Náš dnešní tip potěší cestovatele, kteří preferují individuální cestování před hromadnými zájezdy. Díky akčním letenkám od maďarské nízkonákladové společnosti Wizz Air se můžete vydat na řecký ostrov Korfu. Zpáteční letenky z Vídně zakoupíte za skvělou cenu 440 Kč, a to i bez členství ve slevovém programu. Letenky zakoupíte přímo na stránkách letecké společnosti například v termínu 9.10. – 16. 10. 2021. Ostrov Korfu určitě stojí za návštěvu! Je oblíbený díky svým krásným plážím, malebným městům s tradiční architekturou i přírodě. Co vidět a zažít na tomto ostrově se dozvíte přečtením našeho podrobného průvodce. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s cestovní kanceláří na řecký ostrov Korfu najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Korfu cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na ostrově Korfu můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky  Vídeň – Korfu – Vídeň v termínu 9.10. – 16. 10. 2021  rezervujte na stránkách aerolinky  Wizz Air. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce. 

 

Korfu z Vídně za 440 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!