Rádi cestujete na vlastní pěst? Pokud jste na tuto otázku odpověděli ano a rádi byste ještě letos vyrazili k moři, mohly by vás zaujmout akční letenky od nízkonákladové letecké společnosti Ryanair. Za cenu 410 Kč můžete zakoupit zpáteční letenky z Vídně na řecký ostrov Korfu. V nabídce je hned několik termínů, a to i na prodloužené víkendy (například 8.10. – 13.10. 2021). Korfu si vás získá svou přírodou, tradičními městy, starobylými památkami i krásnými plážemi. Před cestou se určitě inspirujte v našem online průvodci ostrovem.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  určitě si přečtěte článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po Korfu cestovat bez omezení, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na ostrově Korfu můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Vídeň – Korfu – Vídeň například v termínu 8.10. – 13. 10. 2021 rezervujte na stránkách aerolinky Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.

Korfu z Vídně i na prodloužené víkendy za 410 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!