Řecký ostrov Korfu je právem označován jako Zelená perla – zelené lesíky a háje kam se podíváte, a to vše v obklopení průzračného moře. Jestliže byste i vy rádi zažili kouzlo tohoto ostrova na vlastní kůži, nenechte si ujít akční letenky společnosti Ryanair, které aktuálně zakoupíte za 1900 Kč s odletem z Prahy. Přidáte-li navíc k letenkám i levné ubytování, vejdete se na částku 4285 Kč za osobu/8 dní, což je víc než lákavá nabídka. Aby vám z Korfu nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří si můžete prohlédnout zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Od 1. července je vstup na řecké ostrovy povolen zcela bez omezení. Věnujte však pozornost vývoji pandemické situace, která se může změnit zde dne na den. Tento tip tedy směřujeme zejména čtenářům, kteří si nemohou dovolit naplánovat dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek a ubytování však nezapomeňte připočítat i další náklady, jako například stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Abyste z Korfu objevili co nejvíce, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil, což můžete učinit například zde

 

Pro názornost jsme pro vás vybrali toto velice hezky zařízené ubytování v městečku Paleokastritsa. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín pak naleznete zde. Doporučujeme však hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Korfu – Praha v termínu 27. srpna – 3. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Korfu
Korfu z Prahy na 8 dní za 4285 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!