Už dlouho přemýšlíte nad cestou na Korfu? Lákají vás jeho nekonečně zelené pahorky a pískem poseté pláže omývané průzračnou vodou? Pak využijte akčních letenek v kombinaci s levným ubytování za 3640 Kč za osobu. Samotné zpáteční letenky z Prahy zakoupíte za 1641 Kč. Dovolenou si pak budete moci užívat celých 6 dnů. Aby vám na ostrově nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem musíte vyplnit online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla. Jelikož je odlet však až téměř za měsíc, situace se může stále změnit, stejně tak jako podmínky vstupu. Sledujte proto aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K cenám letenek a ubytování však nezapomeňte započítat i další náklady na dovolenou, jako například letištní transfery, stravování a cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově vřele doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

 

Pro názornost jsme vybrali toto skromně zařízené ubytování, jehož největší předností je právě nízká cena. Jestliže však neholdujete low cost cestování, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně pak můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha  – Korfu – Praha v termínu 15. – 20. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky můžete alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Korfu
Korfu z Prahy na 6 dní za 3640 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!