Milujete křišťálově čisté moře, na které máte výhled i z pokoje, klid a řecké ostrovy? Pak si pozorně přečtěte náš tip na zájezd na ostrov Korfu, který se uskuteční již za dva dny! Čtyřhvězdičkový hotel je umístěn přímo nad oblázkovou pláží, která právě zaručuje hostům jiskrnou čistotu vody, pláž je defacto výhradně určena pro hotelové hosty, kteří zde mají lehátka a slunečníky zdarma. Za akční cenu 14 990 Kč zakoupíte zpáteční letenky (a to buď z Brna, nebo Ostravy), ubytování na 7 dní (maximální obsazenost pokoje je 3 dospělí a 1 dítě) a stravování formou ALL INCLUSIVE. Hotel se nachází na okraji letoviska Benitses, konkrétně cca 2 km od jeho centra, takže v místě ubytování je zaručen klid a pohoda. Nákup neodkládejte, protože místa na akční termín 19.8. – 26.8. 2021 rychle mizí! Doporučujeme si také pročíst náš online průvodce po Korfu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Více informací naleznete na našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou v hotelu Bellos Beach můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii dole na stránce naleznete na tomto odkazu).

Korfu z Brna či Ostravy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 14990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!