Rádi byste navštívili Korfu ještě předtím než vypukne hlavní sezona? Ještě lépe, když ušetříte i nějaké ty peníze? Pak si nenechte ujít akční letenky společnosti Ryanair a zaleťte si sem v červnovém termínu z Bratislavy již za skvělých 1550 Kč. Připojíte-li ale k letenkám i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3520 Kč za osobu/8 dní! Co vidět a zažít na Korfu se dozvíte v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Korfu s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, přečtěte si náš podrobný návod >> 

 

Odlet je z velice dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines

 

K ceně letenek a ubytování určitě připočítejte i další náklady na pobyt, a to stravování, transfery z/na letiště či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Pro názornost jsme pro vás vybrali ubytování v letovisku Sidari, jehož největší předností je právě nízká cena. Jestliže byste však vyloženě po low cost dovolené neprahli, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 9. – 16. června můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Korfu
Korfu z Bratislavy na 8 dní v červnu za 3520 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!