Využijte levných letenek z Bratislavy na řecký ostrov Korfu se společností Ryanair! K letenkám jsme pro vás vybrali ubytování v apartmánech s velmi dobrým hodnocením. Zpáteční letenky a ubytování na 12 dní na tomto krásném ostrově vás tak vyjdou na 4050 Kč. Korfu nabízí spoustu krásných míst k návštěvě, inspirujte se v našem online průvodci zdarma.

INFORMACE KE KORONAVIRU: Při cestě do Řecka je nutné předložit negativní výsledek PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další možností je certifikát o absolvovaném očkování (pozor, od očkování muselo uplynout 14 dní) NEBO potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 v posledních 2 až 9 měsících. Dále je nutné vyplnit příjezdový formulář, který naleznete zde.

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

Pokud místo individuální turistiky preferujete zájezdy od cestovních kanceláří, určitě prozkoumejte následující nabídky:


Nabídka zájezdů na Korfu na Invia >>
Nabídka zájezdů na Korfu s ALL INCLUSIVE na Invia >>
Nabídka zájezdů na Korfu na Travelportal >>
Nabídka zájezdů na Korfu s ALL INCLUSIVE na Travelportal >>

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále připočítat i další náklady na dovolenou, a to například letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pro snadnější pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit automobil, a to například přes Rentalcars

Vybrali jsme pro vás toto ubytování s velmi dobrým hodnocením, které vychází nejlépe v poměru cena / kvalita.

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava v termínu 6.6. – 17. 6. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit skrze ověřeného českého prodejce, u kterého bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Korfu z Bratislavy na 12 dní za 4050 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!