Levné letenky na Korfu lákají k prodouženému víkendu u moře. Ubytování jsem zvolil dobře hodnocené, jen 2 minuty od pláže a pokud byste letěli ve více lidech než v páru, dá se s cenou dostat ještě o trochu níže. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, tak dobře vypadá tento zájezd. Průvodce po Kosu naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe vlastním automobilem. Alternativně pak se společností Flixbus. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat veškeré náklady, tedy včetně dopravy z/na letiště a na místě. Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov prozkoumáte, pokud si půjčíte automobil.

 

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Corfu – Leipzig pro termín 17. – 20 červen za 59€. Cena letenek je platná v okamžik sepsání, s obsazeností letadla bude stoupat.

 

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně na 5 dní je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

 

Výpis všech hotelů na ostrově v toto datum naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází apartmány Silver Nest, ale určitě si vyberte ubytování dle svých preferencí a představ. Dobrou vobou může být i varianta, při které si půjčíte auto a ubytování si budete brát při cestě.

 

 

 

Korfu na prodloužený víkend za 2180Kč (letenky + hotel na 4 dny)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!