S akčními letenkami společnosti Laudamotion se protrhnul pytel a mezi další akční destinaci patří i hlavní město Dánska! Využijte tedy zpátečních letenek z Vídně za skvělých 250 Kč a vydejte se do tohoto malebného severského městečka třeba na prodloužený víkend. Termínů za tuto cenu je však po víc, stačí si prohlédnout kalendář termínů. Veškeré zájezdy do Dánska s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Do Vídně se nejsnáze dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Dánsko není zrovna levnou destinací, proto počítejte s o něco vyššími náklady. Připočítejte tedy i ceny letištních transferů, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte služeb soukromníků na webu Airbnb. Při kliknutí na tento odkaz navíc získáte slevu na vaše první ubytování. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Kodaň – Vídeň v termínu 22. – 25. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Letenky alternativně zakoupíte i u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Kodaně
Kodaň z Vídně za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!