Načerpejte energii na řeckém ostrově Karpathos, který bývá nazýván oázou klidu. Ostrov leží na pomezí Středozemního a Egejského moře nedaleko turecké pevniny, vedle svých slavnějších  sousedů – Kréty a Rhodosu. Díky této akční nabídce od cestovní kanceláře se na jeho krásných plážích můžete ocitnout již tento pátek 3.9. 2021. V ceně 8 990 Kč jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování ve výborně hodnocených apartmánech a služby delegáta. Zájezd nezahrnuje stravování, ale místní gastronomii můžete ochutnat v některé z vyhlášených taveren. Apartmány se nachází přímo u písečné pláže přibližně 100 metrů od prvních taveren. Zájezd se koná v termínu 3.9. – 10.9. 2021. Inspiraci na výlety můžete načerpat přečtením našeho podrobného průvodce ostrovem Karpathos. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). Více informací naleznete na našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou v Ammos Beach Apartman rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (hodnocení hotelu na Invia si můžete přečíst zde).

Karpathos z Prahy na 8 dní do výborně hodnoceného hotelu za 8990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *