Pokud už máte dost nekončící zimy, mohly by vás zaujmout levné letenky do Dominikánské republiky. Ta vás očaruje nejen příjemnými teplotami vzduchu a vody, ale i tyrkysovým mořem a plážemi, které lemují aleje palem. Ne nadarmo se o této zemi říká, že má ty nejkrásnější pláže z celého světa. S naplánováním celého výletu do této karibské země vám pomůže náš e-book. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Dominikánské republiky případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na cestu rozhodně doporučuji uzavřít cestovní pojištění, přehledné online srovnání naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy společnosti Eurolines nebo Regiojet (Student Agency).

 

Jako vždy si před cestou nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za ubytování, dopravu na místě a stravu. Ceny jsou v Dominikáně zhruba podobné těm u nás.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu 725 Kč na první ubytování a ubytujte se přes AirBnb.

 

 

Letenky Vídeň–Punta Cana–Vídeň na termín 14. až 20. března můžete zarezervovat zde za 9 170 Kč. Pokud byste si chtěli pobyt o trochu prodloužit, za 9 550 Kč jsou volné i lety na termín 12. až 20. března.

 

Levné letenky Punta Cana (Dominikánská republika)
Levné letenky Punta Cana (Dominikánská republika)
Karibik z Vídně za 9170 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!