U nás to zatím příliš nevypadá na to, že by zima chtěla ustupovat, na Kapverdách si přitom užívají sluníčko a příjemné teploty. Už za pár dní v daných kulisách můžete trávit svou dovolenou, pokud využijete tohoto tipu na zlevněné letenky s odletem z Vídně. Vybírat můžete mezi ostrovy Boa Vista a Sal, zpáteční letenky vás v obou případech vyjdou v přepočtu na 5 300 Kč. Jedná se o 7denní termín, pokud by se vám to zdálo málo, v exotickém prostředí můžete strávit rovnou 3 týdny, cena letenek se zvedne jen o 12 euro. Ve všech případech se jedná o skvělou alternativu pro všechny, kterým nevyhovuje nabídka cestovních kanceláří. Příjemným bonusem je také fakt, že v ceně letenek máte zahrnuté zavazadlo. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Kapverdské ostrovy od cestovních kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod: Jak na individuální cestování >>.

 

Před cestou mimo EU rozhodně nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dostanete autobusy společností Regiojet (Student Agency) nebo Flixbus. Některé spoje vás zavezou až na letiště bez nutnosti přestupu, jiné do centra města.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat přibližné náklady na celou cestu. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování, dopravu na místě i stravování. Pro pobyty na Kapverdách potřebujete cestovní pas, vízum při pobytech do 30 dnů řešit nemusíte. Počítejte ale s tím, že po příletu zaplatíte pobytovou taxu (lze platit hotově eury nebo kartou Visa).

 

Ubytování řešte buď přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes web AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeňostrov Boa Vista (Kapverdy)Vídeň za 208 euro na termín 8. až 15. března můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Vídeňostrov Sal (Kapverdy)Vídeň za 208 euro na termín 8. až 15. března můžete zarezervovat zde >>

 

Letenky Kapverdy, ostrov Boa Vista
Letenky Kapverdy, ostrov Boa Vista
Kapverdské ostrovy (Boa Vista či Sal) z Vídně za 5300 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!